вівторок, 17 грудня 2024 р.

"Зимові візерунки"

 

Виставка-фантазія творчих ідей  "Зимові візерунки" знайомить відвідувачів з творчими роботами молодших користувачів  бібіліотеки.Бібліотекар  знайомить відвідувачів з традиціями святкування Різдва Христового, а також з матеріалами виставки на якій ви знайдете цікаві книги про звичаї та традиції українського народу, народні обряди.








Дякуєм всім хто долучився до творчої роботи, адже зусиллями відвідувачів та працівників бібліотеки була створена чудова виставка .

 


середа, 31 липня 2024 р.

літня бібліопарасолька "Книга збирає друзів"

  Триває літо, але у книжок немає канікул. Бібліотека  радо запрошують всіх бажаючих до літнього читання.

На канікулах до  бібліотеки дітлахи приходять  на екскурсії, послухати живу казку, пізнати казкових героїв, почитати новинки періодики,  провести час цікаво та з користю.   

 Цьогорічні літні читання проходять під гаслом «Книга збирає друзів». Книгозбірня на гостини запрошує усіх бажаючих: 


виставка-загадка "Бібліопошта"



флешмоб "Книга збирає друзів"


Мистецька хвилинка ,конкурс малюнків "Я малюю літо"





















пʼятниця, 24 травня 2024 р.

репортаж книжкової виставки "СПАДЩИНА СТОЛІТЬ"

 

Щорічно 24 травня всі слов’янські країни відзначають День слов’янської писемності і культури та вшановують пам’ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – творців слов’янської писемності. В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено відповідно до Указу Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096/2004 863 рік вважається офіційною датою створення слов'янської писемності. На книжковій виставці представлені видання про подвижників Кирила та Мефодія, які дали слов’янському світу алфавіт. Запрошуємо всіх охочих відвідати в бібліотеці  виставку «Спадщина тисячоліть».

 




середа, 15 травня 2024 р.

краєзнавча мандрівка "Хто ми? звідки родом"

 

.З юними  читайликами  ми здійснили краєзнавчу мандрівку «Хто ми?Звідки родом" у давню українську хату сільського краєзнавчого музею.В ході подорожі учасники мали змогу познайомитися з побутом і інтер*єром української хати,із старовинними назвами    предметів домашнього вжитку.







етновиставка "А над світом українська вишивка цвіте"

 Щороку в третій четвер травня відзначають день вишиванки.Мета дня вишиванки-зберегти споконвічні народні традиції      етнічного вишитого українського одягу.Адже наша вишивка є оберегом від лихого,символом краси,щасливої долі,символізує роддину памя*ть,вірність та любов.До цього свята в бібліотеці організована етновиставка "А над світом українська вишивка цвіте"









четвер, 9 травня 2024 р.

євроасорті "На глобусі Європа"

 

В ході заходу присутні дізнались про історію створення Євросоюзу, його символів  прапору та гімну. Також дітям продемонстрована книжкова виставка «Літературна мандрівка по Європі» художньої літератури італійських, німецьких, австрійських, англійських авторів.


                          





четвер, 2 травня 2024 р.

бліц-вікторина "Бібліотечні ерудити"

 Мета заходу виховання у дітей любові до книги,розвиток культури читання,сприяння розширенню знань та пізнавальних інтересів.







вівторок, 30 квітня 2024 р.

пізнавальний майстер клас "Писанковий дивосвіт"


Писанки приносять щастя, здоров’я, достаток і добробут .

Читачі бібліотеки  мали можливість фантазувати та розписувати яєчка по-своєму.  Вони вийшли яскравими та різнокольоровими. Кожен учасник заходу взяв із собою писанку на згадку про світле свято Великодня!











 


        

пʼятниця, 26 квітня 2024 р.

година спогад "Чорнобиль- наш біль і скорбота"

 

                                            На Чорнобиль журавлі летіли,

                                           З вирію вертались навесні,

                                           Як сніжниця попелище біле

                                           Розвівалось в рідній стороні...

                                                              Д.Павличко

26 квітня 1986 року. Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства.    Ось вже 38 років ця невигойна рана ятрить українську землюЧорнобильський смерч забрав життя багатьох людейзавдає шкоди здоров'ю мільйонів українцівНаслідки чорнобильської трагедії ще сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління.












                                  На заході присутні  дізналися про техногенну катастрофу та героїчні дії пожежників-ліквідаторів,  працівників станції, військових, лікарів у боротьбі з «мирним атомом»,  які ціною свого життя захищали нас від наслідків катастрофи.А також про чорнобильців односельчан.

        

середа, 24 квітня 2024 р.

святкове розмаїття "Великдень іде -благу звістку несе"

 

Весна нам дарує різноманітні свята,серед  яких –Великдень. День Воскресіння Ісуса Христа – Великдень – одне з найбільших свят християн. У дохристиянські часи це було свято весняного сонця і пробудження природи від довгого сну. За народними спостереженнями, цього дня і сонце якось особливо світить, кажуть, сонце “грає”.

Великдень всіх нас на гостини просить,

Малює сонце полотно небес,

І крашанку, як усмішку підносить,

Христос воскрес!



 



 

Воістину воскрес!  Нехай Великодні дзвони принесуть в наші оселі надію і любов,радість і мир.


середа, 20 березня 2024 р.

"Книжкова закладка на згадку"

 

Навіщо потрібні книжкові закладки? На таке питання відповідали учасники майстер-класу « Книжкова закладка на згадку». «Щоб швидко знайти сторінку, на якій зупинився читати», « Вона економить час і зберігає книгу», « Вона просто красива , якщо ще і ти сам її виготовиш».

Учасники  дізнались про перші закладки, їх історію. Одна з найбільш ранніх згадок про використання закладок відноситься до 1584, коли Королівський Друкар, Крістофер Баркер, подарував королеві Єлизаветі I шовкову закладку.Кожен із учасників зробив свою  книжкову закладку , яка відразу згодилася до книги.